Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Takarítási csoportvezető - Budapest

Az ISS Facility Services Kft. üzleti tevékenysége folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Takarítási Csoportvezető

Feladatok:

  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése és felügyelete
  • Szolgáltatási folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

    Elvárások:

  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat hasonló területen

    • Önálló munkavégzési képesség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Proaktív szemléletmód
    • Rugalmas munkaidő vállalás
    • Magabiztos számítógépes ismerete

      Amit kínálunk:

    • Munkavégzéshez szükséges eszközök
    • Megbízható háttér
    • Fejlődési lehetőség
    • Céges autó

Munkavégzés helye:
 Budapest

Egyéb:
A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz.

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címre.