Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Szolgáltatásvezető - Nyíregyháza

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

SZOLGÁLTATÁSVEZETŐ

A feladatkört ellátó személy a szolgáltatás hatékony kivitelezéséért lesz felelős.

Feladatok:

  • gondoskodik a szükséges takarító csapat rendelkezésre állásáért: felvételiztetés, betanítás
  • ellenőrzi és számon kéri a szabályok és munkautasítások betartását
  • kifogás vagy probléma esetén intézkedik
  • gazdálkodik az erőforrásokkal úgy, mint munka- és anyagráfordítás
  • rendszeresen konzultál a megbízóval
  • javaslatokat tesz a szolgáltatás jobbítására és bővítésére
  • elvégzi a kapcsolódó adminisztrációt: létszám-, óra- és költségtervet, ill. elszámolást készít
  • a havi teljesítésről összesítőt és igazolást készít a megrendelő és a vállalati belsőelszámolás részére

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzés

Juttatások:

  • Fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com címre!