Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Szakács - Nyíregyháza

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Szakács

Feladatok:

  • Egyeztet az ételkalkulációról a konyhafőnökkel
  • az ételeket a szükséges minőségben és mennyiségben szakszerűen elkészíti, minőséget folyamatosan ellenőrzi
  • Ételek tálalása
  • A konyha zavartalan működésének biztosítása
  • A munka folyamán jelentősen fogyó, pótolandó anyagok megrendelése
  • Konyhai kisegítők munkájának koordinálása
  • Rendszeres/időszakos leltározásban aktív közreműködés
  • Vendégek visszajelzéseinek követése és továbbítása az üzletvezető felé
  • Szükség esetén a munkakörhöz kapcsolódó dokumentáció kezelése

    Elvárások:

  • Szakács szakiskola vagy szakközépiskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Vevőorientált, innovatív személyiség
  • Vendéglátóipari tapasztalat
  • Kreativitás, újszerű szakmai látásmód, kezdeményező gondolkodás

    Juttatások:

  • Fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com címre!