Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Site Manager

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Site manager

Feladatok:

  • Hatékony szolgáltatás biztosítása
  • Együttműködés a folyamatos fejlesztésben
  • Kapcsolattartás a megrendelő képviselőivel
  • Proaktív munkavégzés, gyors reagálás
  • Beszerzés támogatása üzemeltetési szempontból
  • EHS folyamatok támogatása a megrendelő és az ISS elvárásainak megfelelően
  • Hatékony és megfelelő kommunikáció a szerződés vezetőjével (ISS) és a megrendelő képviselőivel
  • Üzleti folyamatok állandó fejlesztésében való aktív részvétel
  • Részvétel a havi szolgáltatási jelentés készítésében
  • Alvállalkozók koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség illetve munkatapasztalat
  • Jártasság kiemelt ügyfelekkel való kapcsolattartásban
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szolgáltatásmenedzselésben – épületüzemeltetés területén szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények, rugalmas munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb: A hirdetésre olyan pályázó jelentkezését várjuk, aki magabiztosan intézi a fent megjelölt feladatokat és szívesen csatlakozik egy folyamatos jobbításra törekvő szakmai csapathoz. Önéletrajzokat az allas@hu.issworld.com email címre várjuk.