Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Recepciós - Budapest

Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja. Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk budapesti irodáinkba

Recepciós

munkakörbe.

Feladatok:

· vendégek fogadása, regisztrálása és bejelentése

· parkoló autók regisztrálása

· ideiglenes beszállítói és vendégkártyák kezelése

· tárgyalóterem-foglalási igények fogadása telefonon és e-mailen, érkezési sorrendben regisztrálás és lefoglalás

· telefon hívások kezelése

· beérkező levelek szortírozása a kimenő levelek adminisztrálása

· csomag-küldemények feladásának intézése

· problémák esetén tapasztalatainak megfelelően intézkedik

· üzeneteket, fontos információkat továbbít

· igény szerint irodai asszisztensi feladatokat lát el (pl. fénymásolás, telefonos ügyintézés)

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, érettségi vizsga
  • Néhány éves irodai vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat
  • MS Office alkalmazások (Excel, Word, Outlook) és internet megbízható ismerete
  • Minimum középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • segítőkész munkalégkör
  • kiváló munkakörülmények
  • fix alapfizetés, cafetéria

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címen.