Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Operatív vezető - Nyíregyháza

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Operatív vezető

Feladatok:

  • Teljes körű felelősség a szolgáltatási szerződés(ek)ért
  • A szolgáltatási szerződés magas szintű teljesítése
  • Személyes kapcsolattartás a megrendelővel
  • Beosztottak irányítása, munkájuk szervezése
  • Pénzügyi felelősség a szerződésért
  • Pénzügyi tervezés és a megvalósulás követése
  • Az operatív igazgató közvetlen irányítása alatt dolgozik

Szükséges kompetenciák:

  • Műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Üzemeltetés területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős állás
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Egyéb:

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com címre!