Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Gépész - Karbantartó - Nagykanizsa

Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja. Nagykanizsai gyárépületünkbe kollégát keresünk

Gépész karbantartó

munkakörbe.

Feladatok:

  • Technológiai folyamatot kiszolgáló eszközök üzemeltetése, javítása
  • Előírt műszaki feladatok végrehajtása, új berendezések szerelése, üzembe        helyezése
  • Termelés biztonságának biztosítása
  • Szakterületének megfelelő alkatrészek rendelésének kezdeményezése
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • középfokú gépészeti végzettség,
  • legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
  • vállalkozók felügyeletében szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office, internetes keresés)
  • jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és rendszeres vidékre utazás vállalása szolgálati gépkocsival

Amit mi kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix alapbér
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címen.