Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Karbantartó - Balassagyarmat

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Feladatok:

  • ipari terület elektromos és gépészeti rendszereinek napi üzemeltetési feladatainak ellátása
  • ·napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása
  • rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás
  • kisebb szakipari munkák kivitelezése
  • alvállalkozók karbantartási és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele
  • magas ügyfél-elégedettség elérése
  • az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása

Elvárások:

  • Villanyszerelői vagy gépészeti végzettség,
  • Legalább 3 éves gyakorlat műszaki karbantartás, épületüzemeltetési területen
  • Felhasználói szintű számítógépes tudás (MS Office)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó-készség
  • Becsületes hozzáállás, precíz elkötelezett munkavégzés
  • Időszakos lakás készenléti ügyelet vállalása

Amit mi kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony
  • Fix, versenyképes juttatási csomag
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök

Munkavégzés helye:

Balassagyarmat

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címmel, bérigény megjelölésével.

Állás típusa: Teljes munkaidő