Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Műszaki Segítő - Handyman

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Üzemeltetési csapatunkba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki segítő

Feladatok:

  • Megrendeli az általános irodai eszközöket az írásban érkező igények szerint.
  • Intézi a víz-automaták balloncseréjét és utántöltő rendelését
  • Gondoskodik az irodaházba érkező ellátmányok (pl. papír- és irodaszer) átvételéről, kapcsolatot tart a beszállítókkal és egyezeti a szállítások időpontját
  • Ellenőrzi a beérkező szállítóleveleket, és a szállítmányt
  • Regisztrálja, átveszi és továbbítja a címzettnek a beérkező küldeményeket (áru, levél, csomag, újság)
  • Igény szerint áthelyezi a könnyű irodai bútorokat
  • Előkészíti (rendezi) és karbantartja a tárgyalóhelyiségeket
  • Összegyűjti a leveleket az irodákból és átadja a recepciósnak
  • Kimutatásokat és jelentéseket készít a központ részére
  • Kezeli az ügyfél-kifogásokat, reklamációkat
  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek esetén sürgősségi intézkedés

Felügyelete alá tartozik, és szükség esetén intézkedik a karbantartásról (szakszervizeken keresztül):

  • a külső cégtáblák, az épületben található képek és poszterek megléte
  • a pihenőben lévő külső bútorok és berendezési tárgyak, növények épsége
  • padlófelületek, belső falak állapota
  • belső információs táblák, közös nyomtatók állapota
  • víz- és kávéautomaták karbantartása
  • vízmelegítők, tűzoltó készülékek, munkahelyeken található dugaljak, a belső világítás állapota
  • beléptető-rendszer, a kamera és monitor rendszer, a szünetmentes áramforrás (UPS) működése

Elvárások:

  • középfokú műszaki szakképesítés érettségivel
  • középfokú angol nyelvtudás
  • épületműszaki ismeretek
  • számítógép-felhasználói ismeretek (Word, Excel, levelezés)

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős állás
  • segítőkész munkalégkör
  • kiváló munkakörülmények
  • fix alapfizetés, béren kívüli juttatás

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb:

A hirdetésre jó műszaki érzékkel és szervezőkészséggel rendelkező pályázó jelentkezését várjuk, aki jól érzi magát szolgáltató feladatkörben.

Önéletrajz beküldésével az allas@hu.issworld.com e-mail címre