Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Front office manager - Nyíregyháza

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Front office manager

Feladatok:

  • recepciós munkatársak koordinálása
  • beérkező vendégek magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • beosztások kezelése
  • munkafolyamatok nyomon követése
  • ·vendégektől esetlegesen beérkező panaszok megfelelő kezelése

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • határozott, magabiztos fellépés
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • rugalmas munkavégzés

Juttatások:

  • Fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com címre!