Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Főkönyvelő

Az ISS Facility Services Kft. a világ egyik legnagyobb létesítmény-kiszolgáló és - üzemeltető vállalatcsoportja.

Budapesti irodánkba keresünk
Főkönyvelő
kollégát

Főbb feladatok:

   A Társaság naprakész könyvelési feladatainak ütemezése, egységes szakmai elvek meghatározása és a napi operatív működtetést biztosító feltételek biztosítása

   A könyvelési részleg által végzett számviteli és pénzügyi munkafolyamatok szervezése, irányítása, munkafolyamat ellenőrzése

   Adóbevallások és éves beszámolók határidőre történő elkészítése és elektronikus benyújtása

   Havi, negyedéves és éves zárások végrehajtása

   Év végi könyvviteli zárás és az éves beszámoló, valamint az évzáráshoz tartozó analitikák elkészítése

  Számviteli politika, számviteli szabályzatok frissítése

  Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, bankokkal, támogatókkal

  Részvétel a területet érintő folyamatok optimalizálásában, dokumentummenedzsment

  A Társaság vezetése által meghozott stratégiai döntések pénzügyi, gazdasági előkészítése és támogatása

  Adatszolgáltatás, adminisztratív feladatok

  Egyéb pénzügyi, számviteli adminisztráció, különböző kimutatások elkészítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

 Főiskolai vagy egyetemi gazdasági végzettség (számviteli/pénzügy területen)

 Mérlegképes könyvelői regisztráció

 Hasonló munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat, vezetői gyakorlat

 Navision program ismerete

 MS Office programok felhasználói szintű ismerete (magabiztos Excel tudás)

 Angol nyelv középfokú ismerete (írásban)

Számviteli, adó és pénzügyi jogszabályok naprakész ismerete

 Proaktivitás, precizitás és szakmai profizmus

AMIT KÍNÁLUNK:

Határozatlan idejű munkaszerződés 3 hónap próbaidővel

Versenyképes fizetés

Felelősségteljes, önálló, kihívást jelentő feladatok

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com e-mail címen.