Kérjük válasszon régiót
Global contacts

Több mint 50 országban vagyunk jelen. Ha nem találja országát a listában, kérem válassza a nemzetközi elérhetőségeket.

View contacts

Karrier

Éttermi üzletvezető - Nyíregyháza

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Az üzleti tevékenységünk folyamatos bővülése miatt új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Éttermi üzletvezető

Feladatok:

  • több műszakos üzemi konyha és étterem üzemeltetése, napi feladatainak szervezése, aktív részvétel a létszámgazdálkodásban
  • a konyhai dolgozók munkájának koordinálása, összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • státuszok, munkafolyamatok összekötése, folyamatos aktualizálása
  • gazdaságos működés fenntartása, riportok készítése a vezető felé
  • az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése (előkönyvelés, vételezés, bizonylatozás, stb.)
  • kapcsolattartás a vendégekkel és a megrendelő képviselőivel
  • étlapszerkesztés, étlapírásban, kalkulációk készítésében való részvétel
  • megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

Elvárásaink:

  • étteremben szerzett minimum 5 év tapasztalat (referenciával)
  • minimum 3 év üzletvezetői tapasztalat
  • gasztronómiai trendek, ételek ismerete
  • felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs készség, motiváltság, stressztűrő képesség
  • együttműködő képesség, csapatszellem
  • precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • HACCP szabályok betartása, dokumentálása
  • kiemelkedő ügyfél/vendégközpontúság

Előny:

  • szakács végzettség

Juttatások:

  • Fix bérezés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Jelentkezni önéletrajz küldésével lehet az allas@hu.issworld.com címre!